Lekarze Dermatolog estetyczny

dr n. med. Iwona Mączyńska

Medicanova
Milczańska 47A
70-117 Szczecin

Pani Doktor godna polecenia! Dawno nie spędziłam u lekarza tak dużo czasu. Na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Co najważniejsze dr Mączyńska jest lekarzem o dużej wiedzy i potrafi skutecznie pomóc. Kilka lat temu byłam pacjentką dr Bojko i przyzwyczaiłam się do ekspresowych wizyt (10 minut albo i mniej), braku odpowiedzi na moje pytania, czasami lekceważącej wręcz postawy. Tutaj odczułam różnicę: zarówno w kompetencjach jak i nastawieniu do pacjenta.
Opinia dodana przez: Bel

lek. med. Katarzyna Kochańska (Łebkowska)

Dermatolog, Wenerolog

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Polecam panią doktor Katarzynę Kochańską (Łebkowską). Była to moja pierwsza wizyta (07.08.23) z szalenie ważną dla mnie sprawą. Uzyskałam profesjonalne i indywidualne podejście. Lekarz z proaktywnym uprzejmym nastawieniem, co stanowi dla mnie naprawdę ważny punkt każdej wizyty lekarskiej. Uśmiechnięta, tłumacząca na czym polega wizyta (problem/diagnoza) oraz przekazująca czytelne wytyczne po wizycie oraz receptę. Raz jeszcze, dziękuję, polecam i do zobaczenia.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Beata Szymańska-Białek

Lekarz med. paliatywnej, Dermatolog

Al. Niepodległości 4/2
70-412 Szczecin

Trafiłam do pani doktor przez przypadek (zarejestrowałam się do dermatologa onkologa i wypadło akurat na nią). Świetny lekarz, zna się na rzeczy, po raz pierwszy czułam, że ktoś chce naprawdę mi pomóc. Dokładnie wyjaśniła mi co mam zrobić i jakie kroki mam podjąć, aby pozbyć się nieciekawych problemów skórnych. Zaleciła również usunięcie pieprzyka, który wyraźnie zdąża w kierunku czerniaka. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

Andrzej Mazurek

Ducha Św. 14 /STOMED /
Toruń

Bardzo żałuję, że go nie ma. Bardzo życzliwy, pogodny człowiek i super lekarz, celna diagnoza i leczenie. Niech odpoczywa w Panu Bogu.
Pani doktor bardzo sympatyczna, serdeczna i kompetentna. Poświęca pacjentowi możliwie dużo czasu.Budzi zaufanie i zdecydowanie podnosi na duchu nawet jeśli się wie, że nie jest najlepiej.Przez rok leczyła mojego syna, który miał koszmarny trądzik na twarzy i klatce piersiowej.Wcześniej syn leczył się u kilku innych lekarzy ale bez efektu. Łatwo sobie wyobrazić jak młody człowiek może się czuć z "ogniskiem zapalnym na twarzy".To był dla nas bardzo trudny czas. Dopiero ...
Świetna specjalistka! Mój synek miał kurzajkę na małym paluszku, byłam bardzo zaniepokojona. Koleżanka poleciła mi Panią Nowińską i nie zawiodłam się! po Kurzajce ani śladu! Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Antoś w ogóle nie bał się zabiegu. Lekarz zdecydowanie godny polecenia!

lekarz Witold Żółtowski

Szlenkierów 2/8
01-181 Warszawa

Pan doktor Witold Żółtowski, dermatolog przyjmujący w WIML, to wspaniały lekarz: wysoce kompetentny i doświadczony, niezwykle staranny i rzetelny w badaniu i diagnozowaniu, dokłada wszelkich starań, żeby naprawdę pomóc pacjentowi, nigdy nie żałuje mu czasu i uwagi. Przy tym pełen ciepła, życzliwości i dobroci. Słowem WSPANIAŁY FACHOWIEC i UROCZY CZŁOWIEK.

dr n. med. Danuta Mikulska

Wenerolog, Dermatolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Ciepła ,serdeczna, bardzo dokładna w badaniu,konkretna - o ogromnej wiedzy medycznej trafne diagnozy byłam u Pani Doktor kilka razy i wiele Jej zawdzięczam wspaniały, mądry lekarz w mojej ocenie najlepszy dermatolog u jakiego byłam.
Opinia dodana przez: Marianna

lek. med. Paulina Potoczek

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3
31-156 Kraków

Jest tak miła i poświęca tak dużo czasu pacjentowi że wizyta u niej jest bardzo przyjemna i skuteczna.
Opinia dodana przez: Magda
                                       dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Świetna lekarka! Bardzo pomogła mi z moim problemem. Jest bardzo miłą, opanowaną i doświadczoną osobą. Wizyty u niej są zdecydowanie przyjemne i bezstresowe, dlatego z serdecznością ją polecam!

dr n. med. Małgorzata Kibler-Nockowska

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty , pani doktor jest wspaniała , poszłam do niej spanikowana a wyszłam i nadal jestem spokojna , wyluzowana i pełna nadziei , ze będzie dobrze . Już jest lepiej . Polecam panią doktor Nockowską kazdemu kto ma kłopoty dermatologiczne .
Opinia dodana przez: terenia50
Pani doktor zawdzięczam wyleczenie z trądzika różowatego. Jest najlepszą specjalistką w tej dziedzinie. Chodziłam od lekarza do lekarza i było coraz gorzej. Wydałam masę pieniędzy. Ktoś polecił mi dr Patek i powiedział, że jest najlepszą dermatolog. Nie liczyłam na poprawę. Zostałam zaskoczona. Dr zajęła się mną profesjonalnie. Zastosowała autorskie leczenie. Poprawa niemal natychmiastowa i całkowite wyleczenie.

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

CENTRUM DERMATOLOGICZNO-KOSMETYCZNE
Chełmińska 74
Grudziądz

NAJLEPSZY DERMATOLOG!!! Długo próbowałam wyleczyć się u innych dermatologów z powodu mojego ciężkiego trądziku - aż wreszcie trafiłam do Pani doktor. Pani doktor na wizycie obejrzala dokladnie cala skore, odniosła się do innych moich schorzen i wszystko wytlumaczyła. Już po tygodniu stosowania leczenia- widzę wyraźną poprawę. Dziękuję za jej profesjonalizm i skuteczne podejście do problemu. Ponadto zrobilam u Pani doktor usta- i mam dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam . GORĄCO ...

lekarz Roman Prończuk

Zakład Lecznictwa Otwartego
Paca 40
04-386 Warszawa

Pełni świadomie polecam Doktora Prończuka z Medi Derm. Świetne podejście do pacjenta, zabiegi wykonywane profesjonalnie. Przemiła atmosfera i poczucie komfortu jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Igras

Dermatolog, Wenerolog

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Pani Dr. poza tym,że jest bardzo miła i kontaktowa, szczegółowo wyjaśnia mechanizm choroby , klarownie i przystępnie opisuje sposób leczenia.Już po pierwszej wizycie widać było trafną diagnozę a efekty widoczne z dnia na dzień.Teraz po zakończeniu leczenia mogę z całą pewnością polecić innym wizytę.
Opinia dodana przez: Tomasz1234

dr Małgorzata Lis

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a
31-526 Kraków

Pani doktor jest jednym z lepszych lakarzy w swojej działce z jakimi miałam do czynienia. A miałam sporo gdyż jako nastolatka cierpiałam na bardzo uciążliwą formę trądziku, z którym żaden inny lekarz nie potrafił sobie poradzić. Leczyłam się u Pani doktor przeszło dziesięć lat temu a efekty są widoczne do dzisiaj. Nie jest tanio, ale dostajemy za co płacimy.Do tego kontakt z Pania doktor jest bardzo przyjemny, daje nam odczuć ...

lekarz Adam Cichewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

Bardzo rzeczowy , profesjonalny i uprzejmy. Dokładny wywiad z wyjaśnieniem poszczególnych pytań, zaproponowane leczenie i szczegółowy- na piśmie opis stosowania leków. Miła i życzliwa atmosfera, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i pacjent czuje, że jest pod dobrą kompetentną opieką. Bardzo polecam doktora Cichewicza i dołączam do grona zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Barbara
Usuwałam w łódzkiej Klinice Cosmed tatuaż u pani doktor Kornackiej - pozbyłam się go w sposób szybki i bezbolesny. Dodatkowo pani doktor jest bardzo uprzejma i delikatna w stosunku do pacjenta. Polecam i oceniam na 5+.

lekarz Luiza Kryczka-Kania

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Kompetentna, miła i pamięta pacjentów. To wielka zaleta - niespotykana w gabinetach lekarskich. Prawdziwy lekarz. Elżbieta